Продължават класиранията от IV-тата Национална Спартакиада

spartakiaa-volei

Втори ден на спортсменска игра и още нови класирания при тенис на маса, тенис на корт, петанк, дартс и баскетбол. 

Тенис на маса:

Жени:

Iво място: Грета Кирилова от Столичен Електротранспорт

IIро място: Елка Чепилова от ТСВ

IIIто място: Лилияна Йорданова от НКЖИ

Двойки жени:

Iво място: Грета Кирилова и Любомира Васева от Столичен Електротранспорт

IIро място:  Силвия Рашева и Антоанета Кръстева от ТСВ

IIIто място: Мариана Христова и Ася Бончева от летище София

Смесени двойки:

Iво място: Грета Кирилова и Петър Тодоров от Столичен Електротранспорт

IIро място: Стефаник Йосева и Нурсел Нуредик от пристанище Варна Запад

IIIто място: Татяна Йорданова и Димитър Цоков от ЦГМ

Мъже:

Iво място: Калин Райнов от Столичен Електротранспорт

IIро място: Христо Томов от пристанище Варна Запад

IIIто място: Нурсел Нуредик от пристанище Варна Запад

Двойки мъже:

Iво място: Нурсел Нуредик и Мартин Атанасов от пристанище Варна Запад

IIро място: Петър Тодоров и Калин Райнов от Столичен Електротранспорт

IIIто място: Мартин Маринов и Йордан Костадинов от НБС Телекомуникации

Тенис на корт:

Двойки мъже:

Iво място: Николай Терзийски и Емил Иванов от Летище София

IIро място: Михайл Игнатов и Емил Чепилов от ТСВ

IIIто място: Димитров и Стаменов от НКЖИ

Смесени двойки:

Iво място: Василева и Димитров от НКЖИ

IIро място: Елка Чепилова и Емил Чепилов от ТСВ

IIIто място: Йорданова и Петров от НКЖИ

Петанк:

Iво място: Петър Стоянов и Мартин Вълев от пристанище Варна Запад

IIро място: Димитър Тимушев и Георги Николов от пристанище Варна Запад

IIIто място: Любен Стоянов и Любомир Нешев от Столичен Автотранспорт

Дартс:

Мъже:

Iво място: Бойчо Христов от Столичен Електротранспорт

IIро място: Славей Терзанов от ЦГМ

IIIто място: Мартин Димитров от пристанище Варна

Жени:

Iво място: Велислава Георгиева от НКЖИ

IIро място: Елица Каменова от НКЖИ

IIIто място: Петя Дичева от ТСв

Баскетбол:

Жени:

Iво място: Пристанище Варна Запад

IIро място: ЦГМ

IIIто място: ТСВ

Мъже:

Iво място: Пристанище Варна Запад

IIро място: НКЖИ

IIIто място: Летище София

Днес, 6 юни, се играе Волейбол, а на гала-вечерята и официалното закриване, ще станат ясни и победителите в тазгодишната Спартакиада.