Синдикални организации

Воден транспорт

Морски транспорт

СО към Портови флот Варна, Председател – Камен Калоянов

СО към Строителен технически флот Варна, Председател – Иван Дражев

Речен транспорт

Синдикат на речнофлотците към БРП Русе, Председател – Иван Финашков

Пристанища

СО към Пристанище Лом, Председател –  Цветан Георгиев

СО към Пристанище Русе, Председател –  Методи Методиев

СО към Пристанище Свищов, Председател –  Румен Кирилов

СО към Пристанище Варна-Запад, Председател –  Пенка Илиева

СО към Пристанище Варна- Изток, Председател –  Тимка Филчева

СО към Пристанище Бургас, Председател –  Киро Петров

СО към Трансстрой Варна АД, Председател –  Игнат Атанасов

Агенции и Институти

СО към ИА МА Варна, Председател – Камен Кръчмаров

СО към ИА ППД Русе, Председател –  Стоян Мирчев

Сухопътен транспорт

Железници

БЖС към БДЖ ЕАД и НК “ЖИ”, Председател – Сашо Алексов

СО към ППП Пловдив жп възел – БДЖ, Председател – Розалио Павлов

СО към ППП – РЦ ПП СОФИЯ – БДЖ, Председател – Рени Вучкова

СО към Превозна служба Карлово – БДЖ, Председател – Вълко Станев

СО към ПТП Пловдив – БДЖ, Председател – Валя Кузева

СО към Българска Железопътна Компания Варна, Председател – Дамян Дамянов

СО към Трансстрой Варна АД, Председател – Игнат Атанасов

СО към Метрополитен, Председател – Павел Димов

Пътнически транспорт

СО към Столичен автотранспорт, Председател – Мария Георгиева

СО към Столичен Електротранспорт, Председател – Емилия Иванова

СО към ЦГМ София, Председател – Божидар Данчев

СО към Градски транспорт Варна, Председател – Павлина Николова

СО към Бургасбус, Председател – Тодорка Попова

СО към ОПТ Габрово, Председател – Ивелин Лалев

СО към Пътнически превози Сливен, Председател – Христина Виткова

СО към ЕТ “Неделчо Иванов”, Председател – Димитър Неделчев

СО към Тролейбусен транспорт, Председател – Мима Здравкова

Транспортно строителство

СО към ДП ТСВ, Председател – Цветана Драгостинова

СО към Автомагистрали Черно море Шумен, Председател – Господин Янков

СО към Пътни строежи – В. Търново, Председател – Йордан Йорданов

СО към Пътно поддържане Годеч, Председател – Мариана Кирилова

Агенции и Институти

НИИТ, Председател – Теодора Кирова

ДАИ, Председател – Красимир Найденов

 

Въздушен транспорт

САС към България еър, Председател – Мария Костова

СО към Летище Бургас, Председател – Атанас Физиев

СО към Летище Варна, Председател – Мирослав Михов

СО към Летище София, Председател – Ростислав Бъчваров

СОТП към Луфтханза Техник София, Председател – Стоян Стоянов

СО към Летище горна Оряховица, Председател – Димитър Тончев

СИТС към ДП РВД, Председател – Румен Ангелов

СО към Голдеър Хендлинг България, Председател – Михаела Маринова

СО към Летище Пловдив, Председател – Николай Бозев

 

Телекомуникации

http://telecommunications.bg

Национален браншов синдикат ”Телекомуникации”, Председател – Снежанка Костадинова

 

Логистика

СО към Деспред, Председател – Бойка Христова

 

Транспортни болници

СО към МТБ Пловдив, Председател – Маргарита Векова

СО към НМТБ София, Председател – Огнян Атанасов